У квітні 2021 року виробник підшипників NKE Austria GmbH знову був удостоєний Австрійським Знаком Якості. Акредитований знак якості присуджується Австрійською асоціацією сприяння підвищенню якості (ÖQA) після успішних перевірок якості.

Власники Знаку якості отримують разом із нагородою сертифікат, що свідчить про бездоганну якість продукції та послуг вітчизняних компаній. Цей сертифікат дозволяє NKE відображати знак якості на всій своїй продукції та документах протягом наступних двох років.

«Аудит проводиться кожні два роки і заснований на міжнародних стандартах системи менеджменту якості ISO 9001, екологічного менеджменту ISO 14001 та системи менеджменту охорони здоров'я та забезпечення безпеки праці OHSAS 18001»- пояснює Даніель Штекль, керівник відділу управління якістю NKE. «Особливістю цієї програми є те, що для відображення знака якості не менше 50 відсотків вартості компонентів мають бути реалізовані в Австрії». З метою створення вартості перевірка розглядає не тільки виробництво або виготовлення, але також розробку, маркетинг, продаж, закупівлю, логістику та упаковку продукції або послуг. Австрійський знак якості — важливий сертифікат, який відрізняє нас від конкурентів», — каже Маттіас Ортнер, заступник керуючого директора NKE. І це зміцнює основні принципи нашого бачення: інноваційні, спеціалізовані, високоякісні підшипники, зроблені в Австрії ».

Використовуючи знак якості, його власники зобов'язуються виконувати застосовні керівні принципи якості та дотримуватись умов використання, як зазначено в правилах Австрійської асоціації сприяння підвищенню якості.