ТОВ ТД «РУНО» засновано у 2007 році.

Мета компанії — максимально швидко забезпечити потреби української промисловості, комплектуючими європейського та світового рівня якості.

Маючи великий досвід роботи у своєму сегменті ринку, знаючи та розуміючи Ваші потреби, ми постійно збільшуємо асортимент товарів та послуг, які ми пропонуємо. За досить короткий час нам вдалося налагодити довгострокові партнерські відносини з багатьма виробниками та постачальниками продукції імпортного виробництва та стати їх офіційними дистриб'юторами та партнерами. Добре організована оптимальна логістика, технічна грамотність, професіоналізм, точне дотримання зобов'язань, надійність — далеко не повний перелік переваг нашої компанії, які привернули увагу великих підприємств України та посередницьких організацій.

Сьогодні ТОВ ТД «РУНО» — компанія, що динамічно розвивається, з досвідченим і сучасним менеджментом, грамотною і добре продуманою маркетинговою політикою. Щодня кількість постійних клієнтів неухильно зростає, що дозволяє нам бути впевненими у своїх силах, пропонувати дедалі вигідніші та гнучкіші форми співробітництва та вдосконалювати існуючі.

Наша компанія пропонує Вам практично необмежену номенклатуру підшипників кочення та ковзання імпортного виробництва. Наші фахівці завжди готові Вам допомогти у виборі гумотехнічних виробів (ущільнень та приводних ременів), а також роликових та конвеєрних ланцюгів широкого застосування з різних матеріалів.

ВСЯ ЗАПРОПОНОВАНА ПРОДУКЦІЯ МАЄ ГАРАНТОВАНУ ЗАВОДАМИ-ВИРОБНИКАМИ ЯКІСТЬ І КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІ ЦІНИ.