Фахівці компанії NKE Austria GmbH розробили спеціальний підшипниковий вузол для приводу ротора з ріжучими зубами ротаційної борони широко відомого виробника сільськогосподарської техніки – німецької компанії Lemken. Новий складальний підшипниковий вузол замінює чотири окремі компоненти, дозволяючи суттєво спростити складське зберігання цих виробів та процедуру їх встановлення, а також знизити загальні виробничі витрати у сільськогосподарських процесах.

Раніше в ротаційних боронах Zirkon 10 фірми Lemken у приводах роторів з ріжучими зубами встановлювалися стандартні радіальні кулькові підшипники з кількома окремими різновидами ущільнень.

Конструкція підшипникового вузла

Радіальні кромкові ущільнення для захисту від проникнення олії, що працює за внутрішнім кільцем підшипника і повстяне манжетне ущільнення в металевому корпусі були розташовані поруч із опорним радіальним кульковим підшипником. Кожен із цих чотирьох компонентів поставлявся та встановлювався окремо. Мета розробки нової конструкції цього підшипникового вузла полягала в тому, щоб скоротити час та трудовитрати при його встановленні, а також загальновиробничі витрати у сільськогосподарських процесах.

NKE підшипниковий вузол для Lemken

Компанія NKE запропонувала попередньо зібраний у заводських умовах спеціальний підшипниковий вузол, у якому зовнішні ущільнення вже вбудовані в підшипник. Основою вузла послужив стандартний радіальний кульковий підшипник NKE серії 6212, в результаті конструкція системи ущільнень підшипникового ущільнювача. , з іншого боку.

Зміни конструкції приводу ротора борони Lemken були мінімальними. Достатньо було лише трохи змістити паз для стопорного кільця підшипника в корпусі опорного підшипника валу ротора. Завдяки новій конструкції підшипникового вузла тепер достатньо придбати тільки один комплектний виріб і встановити його замість чотирьох окремих компонентів, які були потрібні раніше.

Спеціальний підшипниковий вузол був розроблений компанією NKE у тісній співпраці з інженерами-конструкторами фірми Lemken. Перш ніж запустити новий підшипниковий вузол у серійне виробництво, його прототип пройшов протягом року низку інтенсивних випробувань у польових умовах, у яких продемонстрував свою надійність та ефективність.

Генеральний директор фірми Lemken доктор Франц-Георг фон Буссе (Franz-Georg von Busse) сказав: «Ми цінуємо професіоналізм та компетентність нашого партнера — компанії NKE, її гнучкість у нашій співпраці, а також оперативність у вирішенні технічних проблем та проблем, пов'язаних з коливаннями попиту, і, не в останню чергу, беремо до уваги привабливе співвідношення ціни та якості продукції цієї компанії.

Новий підшипниковий вузол компанії NKE для ротаційної борони Lemken та для аналогічної продукції інших виробників сільськогосподарської техніки розроблений з метою успішного протистояння вельми несприятливим умовам, в яких експлуатуються ці машини. Новий вузол також є взаємозамінним виробом, що дозволяє використовувати його як альтернативу для заміни виробів інших виробників підшипників:

 

  • NTN 7044AC, NSK 691XZZ, INA NA4872, KOYO NU2216,
  • NTN RNA4903, NSK 23076CACK/W33, INA RNAO50X65X20,
  • TIMKEN 32924M, NSK HM88547, KOYO 54305U, SKF 61801-RS,
  • FAG NN3006K/W33, NSK UEL305, INA HK4012, FAG 6238M,
  • SKF 248/1320CAFA/W20, SKF 7221AC, INA IR30X35X13, NTN 51107,
  • NSK 5222.