Fersa буде офіційним постачальником підшипників для мостів комерційних автомобілів на завод Mercedes-Benz у Касселі. Fersa інвестує у цей новий проект понад 4 мільйони євро у свій завод у Сарагосі, Іспанія.

Нова 100% автоматизована виробнича лінія на заводі з виробництва підшипників Fersa в Сарагосі, Іспанія.

Fersa Bearings, SA підписала угоду з автомобільним гігантом Daimler і стала офіційним постачальником підшипників для осей комерційних автомобілів, таких як Actros. Для реалізації цього проекту Fersa розширила та адаптувала свій завод у Сарагосі (Іспанія), плануючи інвестувати понад чотири мільйони євро.

Прихильність Fersa до інновацій, розумного виробництва та цифрових перетворень були ключовими факторами для вирішення Daimler Germany надати іспанському виробнику пріоритет у порівнянні з конкурентами на міжнародному ринку.

Нова виробнича лінія збільшує потужність заводу на 20 відсотків. Новий об'єкт змодельований з використанням сучасних цифрових технологій, які забезпечують зворотний зв'язок у режимі реального часу та полегшують безперервну оптимізацію виробничого процесу. Під час виробництва понад 20 різних змінних вимірюються на кінцевому продукті та з'єднуються з кодом DataMatrix кожного компонента. Це дозволяє Fersa виконувати повний аналіз змін для контролю якості.

Нова 100% автоматизована виробнича лінія на заводі з виробництва підшипників Fersa в Сарагосі (Іспанія), де вимірюється понад 20 різних змінних.

Контракт з Daimler Germany та отримані інвестиції є важливим кроком для Fersa як виробника високоточних підшипників, які є складними продуктами. Тепер компанія додала ще одного OEM-клієнта у свій портфель замовлень.