Іспанська компанія з виробництва підшипників Fersa Bearings S.A. на церемонії, що проходила в місті Лінц 19 жовтня 2018 р., офіційно оголосила про завершення купівлі 100% часток Австрійського виробника підшипників NKE Austria Gmbh. У події брали участь Карлос Оелінг (Carlos Oehling) – Головний керуючий FERSA GROUP, Томас Віцлер (Thomas Witzler) – Генеральний директор та колишні партнери та засновники NKE Австрія – Гаральд Зеробін (Harald Zerobin) та Хеймо Ебнер (Heimo Ebner).

Fersa Bearings завершила угоду, яка велася з 2016 року, коли Іспанська компанія придбала 49% частку NKE. Тепер, після придбання частки 51%, Австрійська фірма повністю належить компанії Fersa і група, що утворилася, остаточно сформувалася з двома підшипниковими брендами: Fersa для автомобільного сектора і NKE для промислового. При цьому компанія Fersa не виключила включення нових брендів до свого портфеля в найближчому майбутньому.

Це злиття зміцнило присутність групи у Центральній Європі — частина прихильності компанії інтернаціоналізації, яку Fersa Bearings розпочала у 2002 році з придбання своїх акцій інвестиційним фондом Going Investment. З того часу бізнес компанії виріс до групи, що складається з чотирьох виробничих майданчиків, шести розподільчих центру та чотирьох науково-дослідних центрів по два в Європі та Азії, підтримуючи глобальну присутність Fersa у більш ніж 95 країнах на п'яти континентах та понад 500 співробітниками.

Союз двох брендів зміцнює групу у фінансовому відношенні, з очікуваним оборотом у 2018 році понад 80 мільйонів євро та доходом до вирахування відсотків, податків, амортизації та амортизації (EBITDA) понад 9 мільйонів євро. ”У 2020 році ми плануємо досягти обороту понад 110 мільйонів євро та показника EBITDA в 15% від продажів», — пояснив Карлос Оелінг.

Вплив входження Fersa у бізнес NKE був дуже позитивним із самого початку. NKE з виручкою у 17 мільйонів євро та негативним показником EBITDA у 2015 році, перейшла до очікуваного прогнозу у 25 мільйонів євро у 2018 році та EBITDA майже на два мільйони євро. Такий імпульс був зумовлений сильними інвестиціями в його інженерний потенціал та розширення присутності в Азії, що зміцнило імідж компанії NKE як виробника преміум-рівня.

Два виробника підшипників об'єднали свої сильні сторони та компетенції, щоб зміцнити свої позиції як стратегічні постачальники підшипників для виробників оригінального обладнання та дистриб'юторів у різних сегментах ринку, в яких вони працюють. Група компаній планує і надалі інвестувати у свої об'єкти по всьому світу, особливо у поточний процес автоматизації, та розширення виробничих та логістичних потужностей. «Інвестиції в завод NKE у Штайрі, Австрія, включають нову повністю автоматизовану виробничу лінію для задоволення потреб європейських OEM-виробників з філософією виробництва в регіоні для регіону», — каже Томас Вітцлер.

У свою чергу, компанія Fersa Bearings продовжує зміцнювати штаб-квартиру групи в Сарагосі, Іспанія, включаючи будівництво нової будівлі в 5000 квадратних метрів із двома автоматизованими виробничими лініями, інвестиції в яку за очікуваними прогнозами становитимуть 16 млн євро до 2020 року.