NKE AUSTRIA GmbH є виробником підшипників кочення преміум якості. Підприємство засноване в 1996 році провідними співробітниками колишньої компанії «Steyr Wаеlzlager». Понад 20 років торгова марка NKE успішно набирала позиції на світовому ринку і зараз є однією з найбільш конкурентоспроможних у преміум-класі.

Ключові підрозділи компанії NKE — техніка, розробка продукції, фінальна обробка компонентів, монтаж, управління якістю продукції, логістика, збут та маркетинг — сконцентровані в Штайрі, Австрія. Завод сертифікований згідно з ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 та OHSAS 18001. У квітні 2006 року висока якість марки NKE була підтверджена Австрійським знаком якості.

NKE є постачальником підшипників для таких відомих компаній, як Siemens, ABB, Bombardier Transportation, Helsinki Tram, HSBC Rail, NEWAG, SEPTA, Tram Den Haag, Linz AG, Lemken, Leotec, Valtra, Simba International, ALSTOM Power Boiler, Arcelor Group, CASE EUROPE, Clyde Pumps, Eickhoff, Goldwind, Hansen Transmissions, Liebherr, Sandvik Mining & Construction, Schuler Pressen, SMS-DEMAG, Flender, BAUMULLER, Tetra Pak, ZF Steyr, ZOLLERN Dorstener, Weir Minerals, Voith Turbo та багато інших.

Компанія займається не лише виробництвом стандартних підшипників для більшості сучасних вузлів у всіх галузях промисловості, а й розробляє нові рішення спільно зі своїми клієнтами. Крім власне виробництва на території підприємства в м. Штайр також знаходиться навчальний центр NKE Bearing College, де проходять навчальні програми, як для власних співробітників, так і для дистриб'юторів, технічних фахівців та продавців, які хочуть поповнити свій рівень знань у галузі підшипників. >

Компанія ТД РУНО є дистриб'ютором компанії NKE на території України. Постійно на складі найширший асортимент підшипників NKE. Ми запрошуємо до співпраці субдистриб'юторів у регіонах, а також виробників продукції, де використовуються різноманітні види підшипникової продукції. Для вашої зручності ми готові відвідати ваше підприємство для проведення консультації з питань можливого співробітництва, зокрема з представниками компанії-виробника.

 

NKE_Reference_List_Key_Customers_March_2016

Каталог NKE

Інформаційна брошура NKE