Свою історію «Federal Mogul» веде, починаючи з 1899 року. Це дата, коли Говард Мазі та Едвард Лайон у Детройті заснували компанію «Muzzy-Lyon», що займалася реалізацією гумо-технічних виробів. Тоді ж цими партнерами була створена ще одна компанія, «Mogul Metal Company», яка зайнялася розробкою спеціальних сплавів, що використовуються у виробництві підшипників.

У наступні 60 років своєї історії компанія зазнала безліч реорганізацій та реструктуризації, що супроводжувалися неодноразовою зміною її назви. Зрештою, у середині 60-х років минулого століття вона стала Корпорацією "Federal Mogul"; з головним офісом, розташованим у Саусфілді, штат Мічиган.

Наприкінці XX століття Federal Mogul суттєво розширює сферу свого впливу на ринку комплектуючих для автомобільної промисловості, купуючи низку досить великих компаній своєї галузі у США та Європі. Серед інших, можна виділити «T&N», «Cooper Industries» (торгові марки "Moog Automotive», «Cooper Automotive»), «Champion», «Fel-Pro», «MOOG», «Wagner», «Bimet S.A.&& Hemmrich GmbH».

На сьогоднішній день Корпорація «Federal Mogul»- це інтегральний постачальник великих підприємств-виробників автомобілебудування, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, будівельної та вантажно-розвантажувальної техніки, а також запчастин і комплектуючих для машин і обладнання, що випускаються ними. Корпорація займає лідируючі позиції за рахунок інновацій у виробництві, продуманої маркетингової стратегії та розширення мережі дистрибуції.

FEDERAL MOGUL (GOETZE)

Механічні торцеві ущільнення сконструйовані для експлуатації по всьому світу в агресивних середовищах, під екстремальним впливом пилу, піску, бруду, каміння та ґрунту.

Статичні та динамічні ущільнюючі пристрої виконують завдання з гермітизації прикладних завдань у машинобудуванні, де звичайні ущільнення відчувають нестачу у затребуваній довговічності.

Протягом десятиліть механічні торцеві ущільнення GOETZE успішно використовуються в механізмах передачі, насосах, осях та інших приводних пристроях.

Спеціальні чавунні матеріали GOETZE пропонують незвичайні зносостійкі рішення для багатьох вимогливих додатків у будівельній, сільськогосподарській, гірничій техніці, приводах гусеничних транспортних засобів та багатьох інших додатках.

Як результат технологічних досягнень рішення щодо герметизації від GOETZE гарантують нашим клієнтам довговічність та максимальну ефективність роботи обладнання.

ТОВ ТД РУНО з 2008 року постачає ущільнення Federal Mogul для клієнтів будівельної та гірничої техніки.

 

Каталог Federal Mogul